Kõik 250g filtrikohvid nädala lõpuni 1=2! Tasuta saatmine alates 30€

SANREMO ZOE VISION

Espressomasin

Zoe Vision annab teile kohvi maitse üle suurema kontrolli kui ükski teine ​​tema klassi masin ja on ette nähtud välja toomaks erinevused kus neid tõeliselt märgatakse.

Loe lisaks

Digitaalne taimer iga grupipea kohta

Taimerid tulid viimase kümnendi jooksul tipptasemel barista masinatesse, kuid esimestel ühe boileriga turule sisenejad ei saanud sellest kasu. Zoe Vision muudab seda. Zoe Vision näitab baristale tegelikku aega, mis masinal kulub soovitud espresso valmistamiseks.


Twin SR Rapid vahustid

Sanremo ainulaadse vahustaja konstruktsiooni abil on peenelt niisutatud piima valmistamine kohvikunsti jaoks ülimalt lihtne. Suured boilerid aitavad ka kõige kiiremate perioodide jooksul valmistada kvaliteetset kohvi.


Loodud maitsva kohvi valmistamiseks

Kuigi ühe boileri Zoe süsteemi konfiguratsioon on üldjoontes sarnane paljude teiste kohvimasinatega, mõistavad kogenud kohvi valmistajad kiiresti, et Zoe'ga näib kohvi valmistamine järjepidevam ja kohvi maitseb paremini.


Pre-infusion / eel-leotus

Iga espresso valmistamise juures toimub eel-leotus, seega niisutatakse kohvi enne peamist tõmmist, vähendades lahja ja mõru kohvi tekkimise võimalusi ning aidates teil omakorda jõuda suurepäraselt maitsva tassi tulemuseni.


Lihtne puhastada ja hooldada

Automaatne tagasi loputuse programm võimaldab mõlemad grupipäid puhastada eelseadistatud programmiga. See "tagasi loputamine" eemaldab kõik kohvijäägid, samal ajal kui saate keskenduda muude asjade tegemisele.


Värvi valik

Valge või must kere, valikuliste mustade või punaste sisepaneelidega. Neid saab hõlpsasti RAL-värvi koodiga kohandada vastavalt teie sisekujundusele või kaubamärgile. Lihtsalt küsige pakkumist.


LED valgustus

Visionile anti oma nimi mitte ainult taimerite olemasolu pärast, vaid seetõttu, et masinale on sisse ehitatud vähese energiatarbega LED-tuled.


Kindel investeering

Ehkki võite kulutada Zoe Visioni jaoks pisut rohkem kui teiste turul olevate algtaseme masinate puhul, on selle eelised teile tõeliselt olulised - saate nautida soliidset masinat, mis näeb teie letil hea välja ja valmistab usaldusväärselt maitsvat kohvi, aidates teil oma kliendibaasi säilitada ja laiendada.


Rohkem tooteid