Zoe Compact

SANREMO ZOE COMPACT

Espressomasin

Ideaalne kohvimasin baari, pubisse või restorani kus on vähe ruumi - masin on ainult 53 cm lai!

Loe Lisaks

Twin SR Rapid vahustajad


Sanremo ainulaadse vahustaja konstruktsiooni abil on peenelt niisutatud piima valmistamine kohvikunsti jaoks ülimalt lihtne. Suured boilerid aitavad ka kõige kiiremate perioodide jooksul valmistada kvaliteetset kohvi.


Konstrueeritud parima kohvi jaoks


Kuigi ühe boileri Zoe süsteemi konfiguratsioon on üldjoontes sarnane paljude teiste kohvimasinatega, mõistavad kogenud kohvi valmistajad kiiresti, et Zoe'ga näib kohvi valmistamine järjepidevam ja kohvi maitseb paremini.


Pre-infusion / eel-leotus


Iga espresso valmistamise juures toimub eel-leotus, seega niisutatakse kohvi enne peamist tõmmist, vähendades nõrga ja mõru kohvi tekkimise võimalusi ning aidates teil omakorda jõuda suurepäraselt maitsva tassi tulemuseni.


Lihtne puhastada ja hooldada


Automaatne tagasi loputuse programm võimaldab mõlemad grupipäid puhastada eelseadistatud programmiga. See "tagasi loputamine" eemaldab kõik kohvijäägid, samal ajal kui saate keskenduda muude asjade tegemisele.


Värvi valik


Valge või must kere, valikuliste mustade või punaste sisepaneelidega. Neid saab hõlpsasti RAL-värvi koodiga kohandada vastavalt teie sisekujundusele või kaubamärgile. Lihtsalt küsige pakkumist.


Kindel investeering


Masinaga kaasnevad eelised toovad välja tõelised erinevused - saate alati kindel olla oma masina peale, mis näeb teie letil suurepäraselt hea välja ja toodab usaldusväärselt välja suurepärase maitsega kohvi, aidates teil oma kliendibaasi säilitada ja kasvatada.


Rohkem tooteid