Privaatsuspoliitika

Tere tulemast meie privaatsuseeskirjadesse. 

Teie privaatsus on meie jaoks kriitiliselt oluline.

 

Mission Coffee Works Eesti juriidiline aadress on:

Mission Eesti OÜ,

Kauri, Aruaru küla,

Jõelähtme vald, 

Eesti 75225

 

Mission Eesti OÜ poliitika on austada teie privaatsust igasuguse teabe suhtes, mida võime oma veebisaidi haldamise ajal koguda. See privaatsuspoliitika kehtib veebisaidi www.missioncoffeeworks.ee (edaspidi "meie" või "www.missioncoffeeworks.ee") suhtes. Austame teie privaatsust ja oleme pühendunud isikuandmete kaitsele, mida võite meile veebisaidi kasutamise kaudu anda. Oleme vastu võtnud need privaatsuseskirjad ("Privaatsuspoliitika"), et selgitada, millist teavet meie veebisait võib koguda, kuidas me seda teavet kasutame ja mis asjaoludel võime seda teavet kolmandatele isikutele avaldada. See privaatsuseeskiri kehtib ainult veebisaidi kaudu kogutavale teabele ega kehti muudest allikatest pärineva teabe kogumise kohta. See privaatsuseeskiri koos meie veebisaidil avaldatud tingimustega sätestab teie andmete kasutamist reguleerivad üldised reeglid ja poliitika. Sõltuvalt teie tegevusest külastades meie lehte, võidakse teilt nõuda täiendavate tingimustega nõustumist.

 

Kodulehe külastajad

Nagu enamik veebisaidi operaatoreid, kogub ka Mission Eesti OÜ mitteisikupärast teavet, näiteks brauseri tüüp, keele-eelistus, viitav sait ning iga külastaja päringu kuupäev ja kellaaeg. Mission Eesti OÜ eesmärk on teabe kogumisel mõista paremini, kuidas Mission Eesti OÜ külastajad veebisaiti kasutavad. Aeg-ajalt võib Mission Eesti OÜ avaldada koondandmetena isikut mitte tuvastavat teavet, nt avaldades aruande oma veebisaidi kasutamise suundumuste kohta. Mission Eesti OÜ kogub ka potentsiaalselt isikut tuvastavat teavet, näiteks Interneti-protokoll. (IP) aadressid sisse loginud kasutajatele ja http://www.missioncoffeeworks.ee ajaveebi postitustele kommentaare jätvatele kasutajate kohta. Mission Eesti OÜ avalikustab sisselogitud kasutajate ja kommenteerijate IP-aadressid ainult teatud tingimustel, ja avalikustab isikut tuvastavat teavet, nagu allpool kirjeldatud.

 

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Teatud Mission Eesti OÜ veebisaitide külastajad otsustavad suhelda meiega viisil, mis nõuab, et me koguks isikut tuvastavat teavet. Mission Eesti OÜ koguva teabe hulk ja tüüp sõltub suhtluse olemusest. Näiteks palume külastajatel sisestada kasutajanimi ja oma e-posti aadress, kes otsustavad registreerida meie lehel konto. Mission Eesti OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Mission Eesti OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

Turvalisus

Teie isiklike andmete turvalisus on meie jaoks väga oluline, aga tuleb meeles pidada, et ükski elektrooniline pilv ei ole 100% turvaline. Me teeme omalt poolt kõik, et kasutada kommertslikult aktsepteeritud vahendeid kaitsmaks Teie isiklikke andmeid, aga mei ei saa garanteerida nende täieliku turvalisust.

 

Reklaamid

Meie veebisaidil ilmuvaid reklaame võivad kasutajatele edastada reklaamipartnerid, kes võivad küpsiseid ülesm seada. Need küpsised võimaldavad reklaamiserveril teie arvuti ära tunda iga kord, kui nad saadavad teile veebireklaami, et koguda teavet teie või teiste teie arvutit kasutavate isikute kohta. See teave võimaldab reklaamivõrkudel muu hulgas edastada suunatud reklaame, mis nende arvates teile kõige rohkem huvi pakuvad. See privaatsuspoliitika hõlmab küpsiste kasutamist Mission Eesti OÜ poolt ega hõlma küpsiste kasutamist ühegi reklaamija poolt.

 

Lingid välistele saitidele

Meie teenused võivad sisaldada linke välistele saitidele, mida meie ei halda. Kui klõpsate kolmanda osapoole lingil, suunatakse teid selle kolmanda osapoole saidile. Soovitame tungivalt tutvuda privaatsuseeskirjade ja kõigi teie külastatud saitide tingimustega. Meil pole kontrolli ega vastutust kolmandate osapoolte saitide, toodete või teenuste sisu, privaatsuspoliitikate ega tavade eest.

 

www.missioncoffeeworks.ee kasutab Google AdWords'i turundusteenuseid

www.missioncoffeeworks.ee kasutab turundusteenuseid, et reklaamida meie saidi eelmistele külastajatele kolmandate osapoolte veebisaitidel (sh Google). See võib tähendada, et reklaamime eelmistele külastajatele, kes pole meie saidil ühtegi ülesannet täitnud, näiteks kasutades päringu saamiseks kontaktivormi. See võib olla reklaam Google'i otsingutulemite lehel või Google'i Display-võrgustiku saidil. Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kellegi varasemal külastusel. Muidugi kasutatakse kõiki kogutud andmeid vastavalt meie enda privaatsuseeskirjadele ja Google'i privaatsuseeskirjadele.

 

Google'i reklaamieelistuste lehe abil saate määrata eelistused selle kohta, kuidas Google teile reklaamib ja soovi korral saate huvipõhisest reklaamimisest täielikult loobuda küpsiste sätete abil või brauseri pistikprogrammi abil püsivalt.

 

Küpsised

Teie veebikogemuse rikastamiseks ja täiustamiseks kasutab Mission Eesti OÜ isikupärastatud sisu kuvamiseks, asjakohaseks reklaamimiseks ja teie eelistuste salvestamiseks arvutis küpsiseid, sarnaseid tehnoloogiaid ja teiste pakutavaid teenuseid. Küpsis on jada teavet, mida veebisait talletab. Mission Eesti OÜ kasutab küpsiseid, et aidata meil külastajaid tuvastada ja neid jälgida, saidi http://www.missioncoffeeworks.ee kasutamist ja veebisaidile juurdepääsu eelistusi. Mission Eesti OÜ külastajad, kes ei soovi oma arvutisse küpsiseid paigutada, peaksid enne meie veebisaitide kasutamist oma brauserid küpsistest keelduma, sellisel juhul ei pruugi teatud funktsioonid ilma abita korralikult töötada. Jätkates meie veebisaidil navigeerimist küpsiste seadeid muutmata, kinnitate ja nõustute Mission Eesti OÜ küpsiste kasutamisega.

 

E-kaubandus

Neil, kes teevad tehinguid Mission Eesti OÜ-ga - palutakse Mission Eesti OÜ teenuseid või tooteid ostes anda täiendavat teavet, sealhulgas vajaduse korral nende tehingute töötlemiseks vajalikku isiklikku ja finantsteavet. Mõlemal juhul kogub Mission Eesti OÜ sellist teavet ainult niivõrd, kui see on vajalik või asjakohane, et täita külastaja suhet Mission Eesti OÜ-ga. Mission Eesti OÜ ei avalda muud isikut tuvastavat teavet kui kirjeldatud. Külastajad võivad alati keelduda isikut tuvastava teabe esitamisest, arvestades asjaolu, et see võib takistada neil veebisaidiga seotud teatud toimingutel osalemast.

 

Privaatsuspoliitika muudatused

Ehkki enamik muudatusi on tõenäoliselt väikesed, võime aeg-ajalt oma privaatsuseeskirju muuta. Mission Eesti OÜ julgustab külastajaid privaatsuseeskirja sageli kontrollima. Kui jätkate meie saidi kasutamist peale muudatuste läbiviimist käesolevas privaatsuseeskirjades, kinnitate, et olete selliste muudatusega nõus.

 

Kui teil on käesoleva privaatsuspoliitika kohta küsimusi, võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel.