Kõik 250g filtrikohvid nädala lõpuni 1=2! Tasuta saatmine alates 30€

SANREMO OPERA 2.0

Espressomasin

Opera tõstis espressomasinate latti just ülima täpsusega masinate osas. Kujundanud maailma juhtivate baristade poolt, spetsiaalselt Speciality kohvituru jaoks.

Loe lisaks

Opera 2.0 on ainulaadselt silmapaistev espresso kohvimasin, mis on loodud spetsiaalselt tänapäeva uue kohvilaine jaoks, kus tarbijad soovivad baaris nautida mitmeid erinevaid kohvisi. Ainulaadsed 3 kohvivalimisnuppu ja tõuke- / tõmbekangi muudavad kuni kolme erineva kohviga töötamise lihtsaks ja kiireks alates kliendi tellimuse andmisest. Saate soovi korral retseptide arvu hõlpsalt korrutada, valides 3 kohvi ülalt alla.


Taevalik seadistamine

Opera 2.0 abil on uskumatult lihtne valida igale nupule eraldi erinevaid espresso retsepte, kas piima kohvide jaoks või puhtalt espressole. Opera grupipea mitmepunktiliselt PID-juhitavate boilerite ja Sanremo CDS-süsteem annavad absoluutse täpsuse. Sanremo ainulaadse 360-auruklapiga, paistab see mitme boileriga masin silma mitmel erineval viisil. Opera 2.0 valiksite just seetõttu, et see on ainus masin, mis on loodud töötajatele ja baristadele mitme kohvi esitlemiseks ja pakkumiseks klientidele.


Nüüd saate lisada Opera V2.0 kaalud!!

Bluetoothiga ühendatud kaaludega Opera annab kohviku omanikele meelerahu, et kogu nädala / päeva personalivahetusega korratakse komplekteeritud retsepte alati. See hämmastav süsteem töötati välja koostöös Acaiaga, kes toodavad tööstuse parimaid ja täpsemaid kaale. Kaal korrigeerib end automaatselt iga espressoga, et saavutada soovitud kogus korduvalt.

Inimesed valivad selle variandi just seetõttu, kuna see säilitab espresso täpsust iga päev ja välistab aja ja kohvi raiskamist baristade vigade või personali muutuste tõttu kogu päeva jooksul.


Opera tehnoloogilised edusammud

Esmakordselt on kohvimaailma eksperdid ja professionaalid, meie kohvimasinate tegelikud ja viimased kasutajad, kaasatud kogu protsessi, mille tulemusel sündis Opera. Alustades ajurünnaku etapist kuni selle juurutamiseni ja viimaste puudutusteni. Opera arendamisel pole ühtegi detaili kahe silma vahele jäetud - edusamme on tehtud igas aspektis. Ja igas aspektis on käegakatsutav erinevus - kõik ulatub kohvi valmistamise uudsuse tasemeni.Rohkem tooteid