Meie tiim

JAANUS - ASUTAJA

Jaanus on elu armastaja. Olgu see siis töö, lastega aja veetmine või lihtsalt chillimine - naudib ta igat elu hetke täiel rinnal.

Jaanus naudib söömist ja joomist - kohvi, veini, kokteile ... kõige, mis millest võib saada väiksemagi maitseelamuse. Tema hobid kipuvad muutuma hõlpsasti tööks, kuid kui ta puhkusele suundub, ajab ta taga eriskummalisi sihtkohti kus perega kvaliteetset aega veeta. Jaanuse lemmik arvutimäng on Excel.

JAKE - MÜÜGIDIREKTOR

Kohvimaailma jaoks ei ole Jake sugugi võõras. Olles varem vastutust kandev isik Sanremo kommertsmüügi ja koolituste osas, võttis ta hiljuti üle operatsioonid Missionis.

Jake on innukas fitnessi fänn. Tema silme ees on alati järgmine triatlon, mille jaoks teeb ta pidevalt ettevalmistusi. Samuti on ta suur ronimisfänn, kuid leiab, et võimalused seda ekstreemspordiala harrastada Londonis on piiratud! Olles südames Devonshire'i poiss, on püsima jäänud Jake'i tugev kirg ookeani ja õues olemise vastu. Surfamine, telkimine, purjetamine ja käsitööõlu on tema idee ideaalsest nädalavahetusest.

EDGARAS - RÖSTIKOJA JUHATAJA

Meie pearöstija Edgaras liitus tiimiga 2020. aasta suvel. Leedus alustas ta röstimist 2013. aastal.

Röstimise vahepeal mängib Edgaras saksofoni ning naudib jalgrattasõitu ja lugemist.

TOMAS - KOOLITUSTE JUHT

Tomas armastab tantsimist; eriti kui tegemist on tema enda kollektsioonist pärit funki-, souli- ja haruldast groovei sisaldavate plaatidega. Ta võtab osa ka breik tantsu üritustest ja juhib aktiivset eluviisi, reisides ja avastades alati uusi riike. Veel on Tomase tõeliseks huviks fotograafia, näete nii mõndagi tema tööd meie kodulehel!

Varem hotelliäris töötanud, sai Tomas ühel päeval kõne, milles pakuti talle Londoni kohvifirmas tööintervjuud. Ta oli alati kohvi armastanud ning nautinud, milline sotsiaalset maailma see loob. Ta otsustas minna Londonisse intervjuule, loobus enda hotelli tööst, võttis kogu pangakontol oleva raha välja ja ostis ühe otsa pileti Londonisse. 9 aastat hiljem on ta endiselt siin Mission Coffee Worksis. Tomase sõnul veedab ta igat tööpäeva unistuste meeskonnaga!

RACHAEL - TURUNDUSJUHT

Rachael juhib meie tiimis turundust. Tal on pikk töökogemus teenindusektoris, kuid kohvimaailma astus ta alles peale aastat Austraalias. 

Kui ta parasjagu tööd ei tee, leiad ta lugemast, köögivilju kasvatamast või Londoni idaosas õllesid proovimast.

MÉLODIE - RÖSTIKOJA ABI

Melodie oli Londonis, Kings Crossis speciality kohvikut juhtinud poolteist aastat, enne kui asus tööle röstikoja abina Missionisse. Pärast viimast kümmet aastat teenindussektoris töötamist ei suutnud ta lahti lasta oma armastusest kohvi vastu, tänaseks on ta leidnud oma koha kohvitootmise telgitagustes, mis aitavab laiendada teadmisi ja näha tööstuse teist aspekti.

Prantsusmaalt meie juurde tulles armastab Mel igas vormis kunsti. Talle meeldib lugeda, joonistada ja mõnikord ajada MCW meeskonda oma laulmisega hulluks (kogu aeg).

Päeval naudib ta meeleldi kohvikutes puhast ja magusat filtrikohvi ning loeb raamatut. Õhtuti leiate ta käsitööõllede baarist hapukat õlut mekkimas.

LAURYNAS - MCW LEEDU ESINDAJA

Laurynas on meie esindaja Leedus. Esimest korda kohtus ta MCW kohvidega Eestis elades ja otsustas head asja ka kodumaal kohvisõpradega jagada. Staažikas võistleja, kes on kaks korda esindanud Leedut Barista maailmameistrivõistlustel, samuti olnud kohtunik erinevatel võistlustel ja korraldab nüüd SCA Lithuania Events koordinatorina kohvivõistlusi.

Maitsva kohvi ja lugude jutustamise vahepeal, sõidab Laurynas jalgratta ja lumelauaga või üritab muul põhjusel loodusesse pääseda. Kui pimedaks läheb, ei saa võidelda sooviga külastada Vilniuse parimaid kokteilibaare ühe või kahe joogi proovimiseks.