Kõik 250g filtrikohvid nädala lõpuni 1=2! Tasuta saatmine alates 30€

MEIE MEESKOND

Oleme Mission Coffee Worksi sõbralik punt, loe meie kohta ning saa paremini aimu kes me oleme.

JAANUS

ASUTAJA

Loe rohkem

Jaanus on elu armastaja. Olgu see siis töö, lastega aja veetmine või lihtsalt chillimine - naudib ta igat elu hetke täiel rinnal.


Jaanus naudib söömist ja joomist - kohvi, veini, kokteile ... kõige, mis millest võib saada väiksemagi maitseelamuse. Tema hobid kipuvad muutuma hõlpsasti tööks, kuid kui ta puhkusele suundub, ajab ta taga eriskummalisi sihtkohti kus perega kvaliteetset aega veeta. Jaanuse lemmik arvutimäng on Excel.

JAKE

MÜÜGIDIREKTOR

Loe rohkem

Kohvimaailma jaoks ei ole Jake sugugi võõras. Olles varem vastutust kandev isik Sanremo kommertsmüügi ja koolituste osas, võttis ta hiljuti üle operatsioonid Missionis.


Jake on innukas fitnessi fänn. Tema silme ees on alati järgmine triatlon, mille jaoks teeb ta pidevalt ettevalmistusi. Samuti on ta suur ronimisfänn, kuid leiab, et võimalused seda ekstreemspordiala harrastada Londonis on piiratud! Olles südames Devonshire'i poiss, on püsima jäänud Jake'i tugev kirg ookeani ja õues olemise vastu. Surfamine, telkimine, purjetamine ja käsitööõlu on tema idee ideaalsest nädalavahetusest.

EDGARAS

RÖSTIKOJA JUHATAJA

Loe rohkem

Meie pearöstija Edgaras liitus tiimiga 2020. aasta suvel. Leedus alustas ta röstimist 2013. aastal.


Röstimise vahepeal mängib Edgaras saksofoni ning naudib jalgrattasõitu ja lugemist.

TOMAS

KOOLITUSTE JUHT

Loe rohkem

Tomas armastab tantsimist; eriti kui tegemist on tema enda kollektsioonist pärit funki-, souli- ja haruldast groovei sisaldavate plaatidega. Ta võtab osa ka breik tantsu üritustest ja juhib aktiivset eluviisi, reisides ja avastades alati uusi riike. Veel on Tomase tõeliseks huviks fotograafia, näete nii mõndagi tema tööd meie kodulehel!


Varem hotelliäris töötanud, sai Tomas ühel päeval kõne, milles pakuti talle Londoni kohvifirmas tööintervjuud. Ta oli alati kohvi armastanud ning nautinud, milline sotsiaalset maailma see loob. Ta otsustas minna Londonisse intervjuule, loobus enda hotelli tööst, võttis kogu pangakontol oleva raha välja ja ostis ühe otsa pileti Londonisse. 9 aastat hiljem on ta endiselt siin Mission Coffee Worksis. Tomase sõnul veedab ta igat tööpäeva unistuste meeskonnaga!

KAUR

EUROOPA ETTEVÕTLUSE ARENDUSJUHT

Loe rohkem

Kaur on alati olnud suur korvpallifänn, kuid tema viimased esile kerkinud huvid on jooga ja toit - eriti Tai toit, mida ta armastab ise kodus kokata. Oli aeg mil ta ei joonud üldse kohvi, aga teda inspireeris ümbritsevate inimeste kirg, kes on sukeldunud Speciality kohvimaailma. Ta proovis 2014. aastal espressot paika sättida ja on sellest ajast alates pühendunud - reisides Tallinna ja Londoni vahet, et õppida ja kogeda kohvimaailma täiel rinnal.


Tänases paikneb ta alaliselt Tallinnas, juhtides meie Eesti meeskonda. Kaur on hea suhtleja ning teda motiveerib inimeste aitamine ja probleemide lahendamine.

RACHAEL

TURUNDUSJUHT

Loe rohkem

Rachael juhib meie tiimis turundust. Tal on pikk töökogemus teenindusektoris, kuid kohvimaailma astus ta alles peale aastat Austraalias. 


Kui ta parasjagu tööd ei tee, leiad ta lugemast, köögivilju kasvatamast või Londoni idaosas õllesid proovimast.