JÄTKUSUUTLIKUS

1% Planeedile

Meie jaoks ei ole piisav lihtsalt oma ökoloogilise jalajälje vähendamisest 
Eedeni metsauuendusprojekti kaudu istutame aastas üle 40 000 puu. See on 110 puud päevas ning samaväärne 24 jalgpalliväljakut täis puusi. Need kõik on istutatud kogu ekvatoriaalvööndis kohaliku tööjõu abil. Nii et me ei loo mitte ainult töökohti kohvikasvatusriikidele, vaid tagame ka kliimamuutuste vastu võitlemise. 

Eedeni metsauuenduse projektid

Ärge muretsege, me ei istuta neid puid ise, ei saa olla üldse kindel kui head me selles oleksime, seega jääme kohvi röstimise juurde ja jätame istutamise asjatundjate hooleks.Need eksperdid on Eedeni metsauuendusprojektide eestvedajad, kes on selles nii osavad, et on istutanud üle poole miljardi puu. Mitte ainult puu, vaid põlispuu, kus istutamiseks ja korrapidamiseks töötavad kohalikud inimesed, mis aitab vähendada vaesust.Tänaseks päevaks oleme istutanud 6667 puud ja loonud 66,7 tööpäeva.

Meie kohvipakendid

Meie pakendid on täielikult taaskasutatavad, valmistatud PE materjalist. Neid on võimalik taaskäitlusesse suunata kõikjal, kus tavapäraseid ostukotte vastu võetakse - enamikes majapidamistes, korteriühistutes ja tavaliselt suuremates ostukeskustes.Veetsime selle materjali valimisel palju aega. Kuna kogu pakend on valmistatud ühest materjalis, on seda lihtne taaskasutada, ja kuigi me ei eelistaks pigem plastikut, leiame, et taaskasutamine on praegu parim viis ja võimalus. Sageli tunduvad kohvikotid taaskasutatavad, kuid kahjus on see pigem harv nähtus. Näiteks tavapärased pruunist paberist pakendid on väljastpoolt jõupaber, sees foolium ning gaasi väljumiseks plastkraan. Biolagunevad tooted eraldavad palju rohkem metaani, kui need lagunevad prügilasse (mida nad sageli teevad).

Mida me röstikojas teeme

Taaskasutame oma röstijas kõik, mis võimalik, ülejäänud jäätmed ei lähe prügimäele, vaid muudetakse energiaksTarnime Londoni piires kaupa elektriauto abilOleme oma röstikojas ja köögis veekasutust vähendanud 33%Tarnime mitmetele meie hulgiklientidele korduvkasutatavates mahutites